RENT A CAR

Apartamente Emili

Petrovac

Numri i pyetjeve: 2437 Vizita: 54930

Numri i pyetjeve: 2437 Vizita: 54930

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartament Emili I

Ky apartament me dy shtretër ndodhet në katin e parë në një shtëpi që është 150 metra larg plazhit, 200 metra nga qendra dhe 50 metra nga dyqani.

Ajo ka një kuzhinë, një banjo me një makinë masazh, një krevat dopio dhe një kolltuk palosshme si një shtrat aksesor dhe një tarracë të madhe me pamje nga deti.

Për çdo informacion shtesë, ju lutemi na kontaktoni.

Apartament Emili II (APARTAMENT)

Ky eshte nje apartament me 4 dhoma gjumi me nje tarracë te madhe.

Ajo ndodhet në katin e lartë të një shtëpie që ka parkingun e saj, dhe është 200 metra nga plazhi, 100 metra nga dyqani dhe 250 metra nga qendra.

Apartamenti ka tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje kuzhine dhe dy banjo.

Për çdo informacion shtesë, ju lutemi na kontaktoni.

Apartament Emili III (STUDIO)

Ky studio (apartament) në dy nivele ndodhet në një ndërtesë banimi në katin e tretë dhe ka një tarracë të madhe me pamje nga deti.

Ajo ka dy nivele në të cilat niveli më i ulët është një dhomë që jetojnë me një shtrat që hapet për dy persona, një kuzhinë dhe një banjo, ndërsa në katin e sipërm ka një krevat dopio.

Për çdo informacion shtesë, ju lutemi na kontaktoni.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381 63 7768 772

Emri i pronarit

Jelena Sudjic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën