RENT A CAR

Apartamente Franicevic Djuro

Petrovac

Numri i pyetjeve: 1334 Vizita: 41770

Numri i pyetjeve: 1334 Vizita: 41770

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Franicevic Djuro (pjesa I) janë të vendosura në një ndërtesë të re të ndërtuar rishtas në një lokacion tërheqës rreth 10 m larg plazhit, dmth. Setalisti kryesor (rreshtin e parë të shtëpive përgjatë bregdetit). Shtëpia është ndërtuar në vitin 2007. Ne ofrojme tre cetvorokrevetna apartmana površine 54 m2, secila me siperfaqe prej 8m2. Objekti është nën mbikëqyrje me video. Çdo apartament ka ajer te kondicionuar, TV / CAT, të sigurt, tharëse flokësh, hekur, bordi hekurosje. Interneti pa tela pa tela është gjithashtu në dispozicion.

Apartamente të përbëhet nga një kuzhinë të pajisur plotësisht (pjatalarëse të plotë, tenxhere elektrike për ujë), dhomë gjërë ngrënie për gjashtë persona, dhoma gjumi, dhoma gjumi të ndara, banjo dhe ballkone. Në apartamente ka një mundësi për të përdorur një krevat fëmijësh që është i përshtatshëm për familjet me fëmijë të vegjël, pasi ekziston mundësia dhe përdorimi i një shtrati shtesë të pestë. Apartamente Franicevic janë të përshtatshme për familjet për shkak të hapësirës, komoditetit dhe pajisjeve të tyre. Çupë është përgjegjëse për mirëmbajtjen e përditshme të apartamenteve.

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 25m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 54 98 98

Emri i pronarit

Djuro Franicevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën