RENT A CAR

Apartamente GREGOVIC

Petrovac, Gregovic Apartments, Petrovac 85310, Montenegro

Numri i pyetjeve: 7446 Vizita: 149799

Numri i pyetjeve: 7446 Vizita: 149799

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Mirësevini në Gregović Apartmane!

Ne mund t'ju ofrojmë:

-Studio apartamente

-Apartament me një ose dy dhoma gjumi

Madhësia e banesës është nga 22m2 në 60m2, varësisht se sa njerëz kanë për qëllim banesën.

Çdo apartament është e pajisur me:

- një kuzhinë me një frigorifer (plus një gjellë të nevojshme)

- Pajisja klimatike

-TV

-banjo

- ballkon me pamje nga deti

- sinjal wireless në internet

Bedding dhe peshqir janë dhënë për çdo mysafir, si dhe pastrimi i përditshëm i banesës.

Në çdo apartament një krevat fëmijësh mund të vendosen për fëmijët dhe kjo nuk është e ngarkuar shtesë. Gjithashtu, sigurohen makina larëse, të cilat janë të vendosura në një dhomë të veçantë për larje. Shtëpia është e vendosur në një pjesë të qetë të Petrovac, larg zhurmës nga rrugët dhe nga kafenetë, por përsëri në afërsi të qendrës së qytetit. Ajo është rreth 250 metra nga plazhi (5 minuta në këmbë), 150 metra nga zyra postare dhe ambulancë, 100 metra nga dyqani, dhe vetëm 50 metra nga restoranti me shërbim të shkëlqyer konvikt. Ne kemi qenë në këtë biznes për shumë vite dhe ne e dimë se çfarë nevojitet për pushimet tuaja të rehatshme dhe të këndshme! Jemi të sigurt që do të jeni plotësisht të kënaqur me shërbimin tonë dhe akomodimin, dhe se do të ktheheni edhe një herë pasi të na vizitoni një herë.

MIRESEVINI!

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038268103555

Emri i pronarit

Dusan Gregovic

Web site: www.gregovic-apartments.com


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën