RENT A CAR

Apartamente Goliš

Petrovac, Petrovac

Numri i pyetjeve: 2209 Vizita: 82434

Numri i pyetjeve: 2209 Vizita: 82434

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Shtëpia është e vendosur në një pjesë të qetë të Petrovac, 250m nga plazhi i qytetit në rrugën për Lucice. Pranë ka një treg më të madh, një stadium futbolli dhe fusha tenisi. Ne ofrojmë dy apartamente. Apartamenti me katër shtretër është në katin e parë. Ai përbëhet nga një dhomë gjumi me krevat frëngji (që udhëheq shkallët nga dhomen e ndjenjes), një dhomë që jetojnë me një krevat divan, një kuzhinë që është pjesë e dhomen e ndjenjes, banjo, AC, TV, internet, parkim. Apartamenti me pesë krevate ndodhet në katin e parë. Ajo përbëhet nga një dhomë gjumi me krevat francez plus krevat shtesë (në të cilën shkallët e ujit nga dhomen e ndjenjes), dhomat e jetesës me një krevat divan, kuzhina të ndara, banjo, AC, TV, internet, parking.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 376 041

Emri i pronarit

Marija Golis

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën