RENT A CAR

Apartamente HOLIDAY

Petrovac, Brezine

Numri i pyetjeve: 2403 Vizita: 59521

Numri i pyetjeve: 2403 Vizita: 59521

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente "HOLIDAY" janë të vendosura në Brezine, mund të themi lirisht pjesën më të bukur të Petrovac në det, dhe Petrovac është një nga qytetet më të vizituara në bregdetin e Adriatikut. Të gjithë ata që zbuluan furi të familjeve të pushimeve të tyre verore, pafundësia e plazhit dhe paqja që ofron Petrovac tek mysafirët e tyre, po ktheheshin përsëri. Apartamente "HOLIDAY" janë një objekt modern dhe i pajisur me shumë gjasa që është ndërtuar në vitin 2009. Apartamente të rehatshme dhe të pajisura plotësisht janë në dispozicion për mysafirët: 14 apartamente me dy shtretër - type studio4 c apartamente katër-bedded

Ndërtesa ndodhet në afërsi të plazhit të qytetit, dhe në 800 metra gjendet plazhi i Luc Ice. Guests kanë në dispozicion një tarracë (mbi 150 m2) me një pamje të bukur të detit. Jemi të kënaqur që mund t'ju ofrojmë një nga apartamentet më të bukura dhe më moderne në Petrovac (një pjesë e brendshme do të përpiqet t'ju afrojë me fotot në faqen "GALERIA") Për t'i bërë mysafirët tanë më të rehatshëm, ne ofrojmë mundësinë e shërbimeve me qira, si dhe shërbimin e transferimit nga dhe në aeroport.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 447 646

Emri i pronarit

Holiday

Dërgo kërkesën