RENT A CAR

Apartamente KATARINA

Petrovac, 3 Nika Anđusa, Petrovac, Montenegro

Numri i pyetjeve: 2942 Vizita: 48466

Numri i pyetjeve: 2942 Vizita: 48466

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente "Katarina" janë të vendosura pranë portit të Petrovacit dhe kanë një pamje të mrekullueshme të detit. Ka gjashtë apartamente (nga 35 m² deri 90 m²) dhe një dhomë (20 m²) .Apartamente janë të pajisura sipas të gjitha standardeve botërore, që do të thotë , që secila prej apartamenteve përmban: ajer te kondicionuar, TV kabllor, tarracë, dhomë të gjallë, dhoma gjumi, kuzhinë, banjo, ujë të nxehtë, mini bar, internet ...

Në vetëm 80 metra nga plazhi, ju mund të shijoni apartamente të rehatshme dhe moderne. Pamja e detit me siguri do t'ju lërë një përshtypje të paharrueshme. Stafi ynë miqësor do të jetë në shërbimin tuaj çdo ditë. Ne duam që ju të qëndroni në Petrovac, të jeni të këndshëm dhe apartamentet tona, një vend ku do të jeni gjithmonë të lumtur për tu kthyer. Katarina apartamente janë në shërbimin tuaj gjatë gjithë vitit. dhe autobus, në apartamentet tona në Petrovac.

Ne jemi gjithashtu në gjendje të organizojmë ekskursione, udhëtime anije, peshkim dhe të gjitha përmbajtjet e tjera që lidhen me detin.

Apartamente 'Katarina' ju mirëpresim një të mirëpritur dhe një pushim të këndshëm në Petrovac!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 943 383

+382 67 555 580

Emri i pronarit

Zarko Zenovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën