RENT A CAR

Apartamente MINJA

Petrovac, Centar

Numri i pyetjeve: 1880 Vizita: 62230

Numri i pyetjeve: 1880 Vizita: 62230

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

çmimi për shtrat është në rangun prej 10 deri në 20 e në varësi të datës, 7-8 maj, 10 qershor, 15 korrik, nga 20 korriku deri 20 gusht 20, 15-10 shtator, 7 tetor tatimi i vendbanimit nuk është i përfshirë në çmim apartamente janë të vendosura në një pjesë shumë të qetë të Petrovac, jo shumë larg plazhit dhe qendrës së qytetit Në afërsi të tij janë qendra shëndetësore, barnatore, tregu i qytetit, tregu dhe buke apartamente minja përfshijnë: apartament me katër shtretër dhe tre krevate, studio me dy studio në një shtëpi të re, si dhe katër shtretër në rinovim .. të gjitha apartamentet janë të pajisura me ajer te kondicionuar, TV kabllor, internet wireless dhe kuzhina të pajisura plotësisht. çupë është në shërbimin tuaj sipas nevojës, zëvendësimin e sandbox për 3 ditë Nëse vendosni të bëni një festë të vërtetë, vini në Petrovac dhe të jeni mysafirët tanë.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381 63277302

Emri i pronarit

Dejan Maslovaric

Dërgo kërkesën