RENT A CAR

Apartamente MM

Petrovac, Brezine

Numri i pyetjeve: 940 Vizita: 14025

Numri i pyetjeve: 940 Vizita: 14025

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Kjo pronë është shëtitje 2 minuta nga plazhi. Apartamente M & M ofrojnë strehim me ajër të kondicionuar me pa Wi-Fi. Ato janë të vendosura në Petrovac na Moru, 12 km nga Budva dhe 37 km nga Podgorica. Plazhi më i afërt është 100 metra larg. Njësitë e akomodimit të përfshijë një TV të sheshtë me kanale kabllo. Disa njësi kanë një zonë ngrënie dhe / ose ballkon. Ekziston edhe një kuzhinë me një frigorifer dhe hobs gatim. Peshqir dhe fletët janë dhënë. Ju do të gjeni mini-tregje brenda objektit. Plazhi i Luçices është 300 metra larg. Në zonën përreth ju mund të shijoni një sërë aktivitetesh, duke përfshirë zhytjen dhe çiklizmin. Kotor është 28 km larg, dhe Bar është 17 km nga apartamente M & M. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Tivatit, 28 km larg.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 182 732

Emri i pronarit

Apartmani MM

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën