RENT A CAR

Apartamente Natalja

Petrovac, Nika Andjusa

Numri i pyetjeve: 1191 Vizita: 40381

Numri i pyetjeve: 1191 Vizita: 40381

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning


Përshkrim

Apartamente Natalija janë të vendosura në pjesën qendrore të Petrovac jo shumë larg nga posti, tregu i qytetit dhe tregu super i tregut. Apartamenti ka një dhomë gjumi, një dhomë që jetojnë së bashku me një kuzhinë të pajisur plotësisht dhe WC (të gjitha makinat, dush, kabina, lavaman dhe WC) apartament ka TV, TV kabllor dvd player, ballkon ballkon me mobilje ballkon ka një ballkon me pamje kodrat. Apartament gjithashtu ka një hekur, bordi hekurosje dhe një tharëse flokësh. i mirëpritur
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+3725298925

Emri i pronarit

Natalja

Dërgo kërkesën