RENT A CAR

Apartamente Novakoviq

Petrovac, Ul. XVIII br. 10

Numri i pyetjeve: 1551 Vizita: 39616

Numri i pyetjeve: 1551 Vizita: 39616

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Novakovic janë të vendosura në një shtëpi familjare në një pjesë të qetë të Petrovac 70m nga deti. Ne kemi tre (4 + 1) apartamente dhe tre apartamente në studio (2 + 1). Çdo apartament ka një dhomë gjumi dhe një dhomë të gjallë, kuzhinë, banjo dhe tarracë. Apartamente Studio janë në katin e tretë me pamje të bukur të detit. Secili apartament dhe studio ka TV kabllor, internet falas dhe ajer te kondicionuar. Çmimi bazohet në numrin e mysafirëve dhe kohëzgjatjes së qëndrimit, si dhe muajin në të cilin qëndron i ftuari. Në marrëveshje me mysafirin ne ofrojmë transferim nga dhe në aeroport. Për informacione më të hollësishme ju lutemi na kontaktoni me e-mail: n.darko@t-com.me ose me telefon: +38268577507
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268577507

Emri i pronarit

Darko Novakovic

Web site: www.novakovicresidence.com

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën