RENT A CAR

Apartamente RADOVIC

Petrovac, Mirista b.b.

Numri i pyetjeve: 3082 Vizita: 92046

Numri i pyetjeve: 3082 Vizita: 92046

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente janë të vendosura në pjesën më të bukur të Petrovac, vetëm 150 metra nga plazhi dhe 50 metra nga supermarketi 'Voli', të rrethuar me gjelbërim të pemëve ulliri, ideale për pushime familjare.Apartamente janë të ndërtuara rishtas, të mobiluara në mënyrë moderne, Vas. Kushtet e rezervimit: apartament është rezervuar pas pagesës paradhënie 30% Në ofertën tonë ne kemi 5 apartamente të strukturave të ndryshme dhe 2 dhoma dopio. Të gjitha apartamentet kanë TV kabllor, internet, ajer te kondicionuar Pastrimi i banesës: një herë në ditë Redakto sandboxin: ditën e dytë Ndryshimi i shtratit: 5 ditë Krevat për fëmijë: me kërkesën e mysafirit Restorant Largësia: 10m Parkimi sipas marrëveshjes
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 324 277

Emri i pronarit

Tatjana i Aleksandar Radovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën