RENT A CAR

Apartamente Radanoviq

Petrovac, Nika Nadjusa

Numri i pyetjeve: 1115 Vizita: 18449

Numri i pyetjeve: 1115 Vizita: 18449

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Radanoviç janë të vendosura pranë Palas Hotel. Ne ofrojmë apartamente me tre krevate dhe katër krevate me pajisje të plotë. Apartamente kanë ajër të kondicionuar, kabllor, internet, kuzhinë dhe banjo.

Lokacioni është i jashtëzakonshëm, në qendër të Petrovës. Pranë janë të dy plazhet dhe Lucice dhe plazhi i qytetit.

Çmimet janë sipas kërkesës dhe janë të dobishme.

MIRESEVINI

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 485 500

Emri i pronarit

Apartmani Radanovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën