RENT A CAR

Apartamente Studio Pastrovic

Petrovac, Brezine bb, Petrovac, Montenegro

Numri i pyetjeve: 289 Vizita: 5414

Numri i pyetjeve: 289 Vizita: 5414

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente me qera apartamente ne Petrovac qe posedojne dy krevate dopio (te pershtatshme per 4 persona), TV, ajer te kondicionuar, wifi falas, kabllo, mini kuzhine e kompletuar, frigorifer, banjo, ballkon / tarracë si dhe parkim per veturat. plazhet e Lucice janë rreth 400 metra larg. Për më shumë informacion, na dërgoni një pyetje ose na telefononi.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+ 382 67 807013

Emri i pronarit

Boro Djedovic

Dërgo kërkesën