RENT A CAR

Apartamente Teodora - Bregu

Petrovac, Obala 95

Numri i pyetjeve: 9315 Vizita: 170875

Numri i pyetjeve: 9315 Vizita: 170875

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne jemi të vendosur në setalist vetëm 10 metra nga plazhi dhe ne ju ofrojmë apartamente të pajisura plotësisht.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Në plazh: 10m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 226 008

Emri i pronarit

pejovic sladjana


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën