RENT A CAR

Bujtina 4M Gregovic

Petrovac, Ulica V broj 17, Petrovac, Montenegro

Numri i pyetjeve: 505 Vizita: 911

Numri i pyetjeve: 505 Vizita: 911

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamentet qe trajtohen si studio ndodhen ne nje pallat te vecante qe sherben vetem per te ofruar sherbime turistike ne Petrovc rruga V nr 17. Gjendet 350m nga plazhi i qytetit dhe 100m nga restoranti dhe dyqani i pare. Qendra ku ndodhen posta, banka, qendra shendetesore, marketi dhe dyqane te tjera mund te arrihet ne 7-8 minuta. Vizitorët mund të përdorin gjithashtu plazhin e dytë Lucice, i cili është pak më larg nga qyteti dhe ku ka disa restorante dhe kafene jo-bordi. Aty pranë ka edhe disa fusha sportive dhe kënde lojërash për fëmijë. Çdo njësi ka një banjo, mini kuzhinë me të gjitha pajisjet e nevojshme, kasafortë, TV me programe të shumta, kondicioner dhe internet falas. Mysafirët kanë në dispozicion tarracat me orenditë e nevojshme dhe pallati ka numrin e duhur të hapësirave të parkimit. Ne pallat ka nje sherbim sherbimi, i cili miremban apartamentet, nderrohen liroret cdo pese dite dhe peshqiret cdo dy dite. Ne kemi gjithsej 10 njësi apartamentesh me strukturën e mëposhtme:3 dopio (krevat dopio) - 1 studio klasike, 1 luks dhe 1 luks i ri.5 treshe (një krevat dopio dhe një tek)2 krevate katërfish (dy krevate dopio).

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 350m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382/69/848-825

+382/69/285-665

Emri i pronarit

Miroslav i Vojislav Gregović


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën