RENT A CAR

Casa MiS

Petrovac, Obala

Numri i pyetjeve: 1629 Vizita: 42919

Numri i pyetjeve: 1629 Vizita: 42919

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Petrovac është një qytet i vogël bregdetar me një klimë të butë mesdhetare, me pothuajse 300 ditë diell në vit, dhe karakterizohet nga plazhe të gjata me rërë dhe gjiret e vogla, më e bukura në këtë rajon Petrovac ofron një përzgjedhje të gjerë të kafeneve dhe butiqeve. Kuzhina tradicionale e mbushur me ushqim deti, peshk, makarona dhe gjelbërim pritet nga çdo vizitor i cili vjen në Petrovac Petrovac është zbukuruar nga shumë monumente natyrore, kulturore dhe historike që tregojnë historinë e pasur të këtij vendi.Gjatë CASA MiS, 200 vjet më parë ka pasur një familje shtëpi, në katin përdhes për të cilin mulliri i ullirit ka punuar për vite, i vetmi në Petrovac në atë kohë CASA MiS u ndërtua në vitin 2006. në të njëjtin stil të vjetër, fasada guri, por brendshme moderne, përbëhet nga tre apartamente - studio, 35m2, vetëm 50 metra nga plazhi me rërë.Apartamente ofrohen për 4 të rritur.Çdo apartament ka një kuzhinë të pajisur plotësisht, banjo, tarracë, ajer te kondicionuar, TV.Ne ofrojmë vetëm 4 apartamente studio në krevat, ne nuk kemi dhoma dyshe dhe suita.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 043062

Emri i pronarit

Olja Perisic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën