RENT A CAR

Dhoma dhe apartamente Davidoviq

Petrovac, Unnamed Road, Petrovac, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 426 Vizita: 6997

Numri i pyetjeve: 426 Vizita: 6997

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Dhomat dhe apartamentet Davidović janë të vendosura në një shtëpi familjare në një pjesë të qetë të Petrovac, një fshat Brezine. Shtëpia është një shëtitje të shkurtër nga plazhi Lučice (3-5 minuta, terren i sheshtë, pa ngjitje), dhe nga plazhi i qytetit për 5 minuta. Në fshat ka një dyqan ushqimesh të mëdha "Voli", 200 metra larg.Shtëpia ka 3 dhoma dopio dhe një apartament.Çdo dhomë ka banjo e vet me dush, tarracë, ajer te kondicionuar, TV kabllor, WI-FI, mundësinë për të përdorur aneks kuzhine të përbashkët (për përgatitjen e ngrënies më të vogla), parkim në oborrin e shtëpisë.Apartamenti ka një tarracë të gjërë, dhomë të gjallë, kuzhinë të pajisur plotësisht, banjo, dhomë dyshe me mundësi përdorimi dhe shtretër në sallon, ajer te kondicionuar,Wi-Fi, TV kabllor, parking në oborrin e shtëpisë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

00381654621453

Emri i pronarit

Simo Davidovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën