RENT A CAR

Hotel RIVIJERA

Petrovac, Petrovac bb

Numri i pyetjeve: 246 Vizita: 55678

Numri i pyetjeve: 246 Vizita: 55678

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Në qendër të bregdetit malazez, në një qytet të vogël Petrovac, midis Sveti Stefanit dhe Barut, ka një nga hotelet më të bukura të Adriatikut të Jugut - Hotel Rivijera. Rrethuar nga një pyll pishe, pëllëmbë, pemë selvi dhe gjelbërim, ajo mbështetet në një kodër, vetëm 50 metra larg nga plazhi më i afërt. Hoteli ka 11 dhoma teke dhe 38 dhoma dopio, si dhe 42 suita, pra 252 shtretër. Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar, të pajisura me TV satelitor, telefon, internet, mini bar dhe një vend të sigurtë. Çdo dhomë ka ballkon e vet.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Online booking

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën