RENT A CAR

Shtëpia e pritjes Djonoviç

Petrovac, Ulica IX, br.6

Numri i pyetjeve: 1921 Vizita: 41745

Numri i pyetjeve: 1921 Vizita: 41745

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Guest House Djonovic ndodhet në pjesën më të bukur dhe paqësore të Petrovac, vetëm mbi Villa Oliva, 250 metra nga plazhi i qytetit, 200 metra nga stacioni i autobusëve, 250 metra nga qendra, 30 metra nga restoranti, 20 metra nga supermarketi. E gjithe ndertesa eshte e pajisur me ajer te kondicionuar. Apartamente ne katin perdhe kane tarraca dhe ne katin e pare, ballkone.

Guests kanë qasje të lirë në kopsht, parkim falas, TV kabllor dhe pa tel.

Çmimi: Sipas kërkesës

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267519920

+38233461007

+38268899458

Emri i pronarit

Mirjana Djonović

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën