RENT A CAR

VILLA NADEZDA

Petrovac, STUPOVI BB

Numri i pyetjeve: 2869 Vizita: 84931

Numri i pyetjeve: 2869 Vizita: 84931

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Vilë ndodhet në pjesën qendrore të Petrovac, pranë shtëpisë së shëndetit, në sheshin e qytetit të Bekës ... RELAKSIMI VILLA ME APARTAMENTET QELLORE TË NAFTËS. Të gjitha apartamentet kanë një kuzhinë të pajisur plotësisht, banjo, dhomen e ndjenjes, dhomë gjallë (TV kabllor, DVD, ajër të kondicionuar) dhe terasa me pamje nga deti. Ju jeni ulje shtesë për shtator - maj 2009, si dhe zbritje ose drejtpërdrejtë të drejtpërdrejtë të MTB-së STAR'ZA anijeve turistike të gjithë të ftuarit që qëndrojnë më mirë se 30 ditë. MIRESEVINI!
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 562600

Emri i pronarit

VUCICEVIC NADEZDA

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën