RENT A CAR

VILLA SANDRA

Petrovac, NASELJE NERIN BB

Numri i pyetjeve: 2987 Vizita: 91230

Numri i pyetjeve: 2987 Vizita: 91230

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

VILLA Sandra është në një pjesë të qetë PETROVCA rreth 250 metra distancë nga qyteti PLAZE.RASPOLAZE SA Tre apartamente moderne për deri në 6 OSOBA.SVI suita vet të pajisur plotësisht kuzhinë me kuzhinë, banjo, dhomë gjumi, një dhomë të gjallë (ajer te kondicionuar, kabllor TELEVIZION, PAJISJET E DVD, INTERNETI I BIZNESIT, PARKING) DHE BALKONI ME PIKËN E SEE. JEMI EXTRA EXTRA EXTRA CICES NË PERIUDHËN NGA SHTATOR NË MUND! PËR TË GJITHË FAMILJE TË CILA JEMI KAQ PËR 30 DITË, JEMI ZGJERIM I LARTË OSE QIRA TË LIRË NË BAZË TURISTIKE 'MONTENEGRO STAR' JEMI GARANTIMIN E QENDRIMIT TË MIRË SE VINI!

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 150m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68003900

0038233473821

0038267003900

Emri i pronarit

GREGOVIC SANDRA I TAMARA

Web site: www.montenegrostarboat.me


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Dërgo kërkesën