RENT A CAR

Vila Koral

Petrovac, Petrovac

Numri i pyetjeve: 1766 Vizita: 43987

Numri i pyetjeve: 1766 Vizita: 43987

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Mirë se vini në Petrovac në Vila Koral Vetëm 300 metra nga plazhi në pjesën më të vogël të qytetit, ekziston një Villa Koral luksoze që është projektuar për të lëvizur kufijtë e kënaqësisë tuaj, për të sjellë bukurinë, gëzimin dhe kënaqësinë për çdo ditë të kaluar në të. Falë brendshme dhe të jashtme të ndritshme, ky hotel luksoz me 4 yje përmban bukurinë dhe ngrohtësinë mesdhetare, me apartamente me dy shtretër, 4-krevat dhe 5-krevatë moderne. Përveç pjesës tjetër, çdo apartament ka një kuzhinë të pajisur plotësisht me toasters, aparat kafeje dhe të gjitha pajisjet e tjera të nevojshme, një banjo me dush ose vaske dhe tharëse flokësh, si dhe një tarracë me një ombrellë ku ju mund të shijoni aromën e detit dhe ullirit. Në një oborr të gjërë dhe të bukur me një pishinë, shtëpi verore dhe një mysafir të kopshtit me lule, me siguri do të kaloni momente të këndshme duke shijuar Barbecue kopsht dhe flluska uji në burimet e bukura para dhe prapa ndërtesës. Ne u ofrojmë mysafirëve tanë një pushim ideal, relaksues, në paqe dhe qetësi. Stili i sofistikuar i këtij ambienti dhe oferta e një numri të madh të përmbajtjes shoqëruese, shërbimit të patëmetë, kujdesit të detajeve më të vogla, si miq të mirë dhe të dobishëm, do ta bëjnë festën tuaj ashtu siç e meritoni. Brenda Vila Koral ju mund të përdorni një kompjuter me qasje në internet, si dhe shërbime lavanderi dhe hekurosje. Ju mund ta kuptoni më mirë DjŠari Petrovac dhe rrethinat e saj duke marrë me qera një makinë. Të gjitha apartamentet janë me ajër të kondicionuar, të pajisur me TV kabllor, DVD player, telefon, shërbim personal të sigurt dhe të përditshme në dhomë. Qëndrimi në Villa do të bëjë çdo mysafir një kujtesë të larmishme, të pasur, e mbushur me ngrohtësi të brendshme, do të kthehet në një dëshirë me ardhje të re në këtë oazë paqeje dhe rehati.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381607650014

+381658007003

+38269442750

Emri i pronarit

Vila Koral

Web site: www.vilakoral.com


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradhëni është i pakthyeshëm kur anullohet

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën