RENT A CAR

Villa Alsa - apartamente! VEPRIM PER SHTATOR!

Petrovac

Numri i pyetjeve: 1652 Vizita: 66246

Numri i pyetjeve: 1652 Vizita: 66246

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Vila ndodhet mbi plazhin e Lucica, nje nga plazhet me te bukura ne Mal te Zi. Vilë përbëhet nga apartamente të bukura dhe të rehatshme ku do të ndjeheni si shtëpia juaj. Çdo apartament ka një tarracë me pamje fantastike dhe unike të Lucica dhe Petrovac vetë. Gëzoni sunsets të paharrueshme që ju do të shikoni në nga tarracë të pajisur mirë me pica tuaj të preferuar në dorën tuaj. Ka një parking afër shtëpisë, kështu që ju nuk duhet të mendoni se ku të leni makinën tuaj ose të humbni kohë duke kërkuar një vend të lirë. Ka edhe një vuaj ku mund të relaksoheni me një pije. Mirësi pret gjithmonë të qëndroni në shërbimin tuaj, dhe ata do të vijnë tek ju me kafe dhe raki dhe gjithashtu t'ju shoqërojnë. Ejani dhe shikoni për veten tuaj.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 350m

Në dyqan: 600m

Në restorant: 350m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381 64 295 45 85

+38269531245

+381628197388

Emri i pronarit

Aleksandra Vukajlovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën