RENT A CAR

Apartamente DJERASIMOVIC

Radovići, Radovici b.b.

Numri i pyetjeve: 1023 Vizita: 65383

Numri i pyetjeve: 1023 Vizita: 65383

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Familja e ërasimovic ka një shtëpi në qendër të Radovicës dhe në të ka apartamente të pajisura komodisht me katër dhe pesë shtretër dhe ajër të kondicionuar, të cilat ne ju ofrojmë me dëshirën për të kaluar një verë të bukur këtu, për t'u kujtuar. Ne kemi ujë të mjaftueshëm (një pompë-hydrofoil është instaluar) dhe nëse makina do të presë për ju një vend të rezervuar në parkingun tonë. Distanca nga plazhi 'Blue Horizons' është 1 km, dhe tregu i parë është vetëm 30 metra nga banesa. Çmimet janë të mira, thirrni për rezervim dhe ne do ta rregullojmë atë! Telefonat e kontaktit, nga ora 8:00 deri 24:00 janë: +382 (0) 32 677 514 +382 (0) 69 563 912 në qershor dhe shtator çmimet janë poshtë në 40%
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 32 677 514

Emri i pronarit

Davor Djerasimovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën