RENT A CAR

Apartament Kovacevic

Rafailovici, 14 Turisticka St, Rafailovići, Montenegro

Numri i pyetjeve: 1261 Vizita: 18817

Numri i pyetjeve: 1261 Vizita: 18817

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Një apartament dhomë gjumi (52m2) me pamje nga deti është e vendosur në një distancë prej 80m nga plazhi. Ndodhet në një ndërtesë banimi të ndërtuar rishtazi (2017), në të cilën hyrja ofrohet nga interkoma, dhe apartamentet janë të pajisura me dyer të blinduara. Ka ajer te kondicionuar ne cdo dhome, tarracë të madhe me pamje të bukur dhe mobilje, banjo, dhomë gjumi dhe kuzhinë me drekë. Qasja në internet (WiFi) ofrohet. Dyqani është 40 metra larg, dhe pranë plazhit ka restorante të shumta, kafene dhe dyqane.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 40m

Në restorant: 40m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267284837

Emri i pronarit

Milica Kovacevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën