RENT A CAR

Apartament Zoki

Rafailovici, Rafailovici

Numri i pyetjeve: 3280 Vizita: 81700

Numri i pyetjeve: 3280 Vizita: 81700

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Oferta është një apartament 45m2 me një dhomë gjumi më vete. Apartamenti ndodhet ne nje zone te mrekullueshme shume afer detit dhe ne qender te Rafailovices. Numri maksimal i njerëzve është 5.

Apartamenti eshte i pajisur me ajer te kondicionuar, kabllo, ballkon me pamje nga deti etj.

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 25m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 828 178

Emri i pronarit

Zoran Popovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën