RENT A CAR

Apartamente HORIZONT

Rafailovici, 16 Turisticka St, Rafailovići, Montenegro

Numri i pyetjeve: 6341 Vizita: 158064

Numri i pyetjeve: 6341 Vizita: 158064

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

APARTAMENTI DHE APARTAMENTI I STUDIMIT ËSHTË MË I MIRË I PRONËSISË. JANË DHOMA E DYFISHTE DHE DHJETË. Apartamente në ndërtesë dhe dhoma gjumi për 4,5 apo 6 persona, me dhomen e ndjenjes së përditshme, banjo, terasë, kabllo, kuzhinë të rehatshme, ajer te kondicionuar.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në plazh: 25m

Në dyqan: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69602368

Emri i pronarit

tihomir krstic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën