RENT A CAR

Hotel KUC

Rafailovici, Rafailovici

Numri i pyetjeve: 1577 Vizita: 167141

Numri i pyetjeve: 1577 Vizita: 167141

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Villa Kuc është në vendpushimin e mirënjohur të pushimeve të Becicit së bashku me qytetin e Budvës. Është ndërtuar drejtë nga deti dhe ka një pamje të të gjithë Gjirin e Becici dhe plazhin e saj të mrekullueshëm të rërës.

Kjo pronë e pajisur plotësisht ka dy dhoma krevat, dhoma me tre krevate dhe 4 dhoma dyshe me 3-4 krevate. Çdo dhomë dhe apartament është e pajisur me mobilje moderne, TV satelitor, frigorifer, banjo dhe telefon, nëse kërkohet. Ajër të kondicionuar në të gjitha dhomat dhe tarracë me pamje nga deti. Korridori në çdo kat ka një mini kuzhinë për përdorim nga mysafirët.

Në katin e parë ka një restorant modern dhe një tarracë-restorant me qasje të drejtpërdrejtë në pishinë. Ka një ankorim para ndërtesës ku mysafirët mund të lidhin jahte dhe anije të vogla etj.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 50m

Online booking

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën