RENT A CAR

Apartament Drobni

Reževići, E80, Montenegro

Numri i pyetjeve: 65 Vizita: 8038

Numri i pyetjeve: 65 Vizita: 8038

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Me qira një shtëpi në Rezevicima, e cila përbëhet nga dy apartamente në katin e parë dhe në katin e parë, çdo apartament ka dy dhoma. Në një dhomë ka një krevat dopio dhe dy shtretër të tjerë të ndarë. Çdo apartament ka një dhomë që jetojnë me një divan, TV, ajer te kondicionuar, wifi të lirë, kabllo, kuzhine e pajisur, dhomë ngrënie, banjo, tarracë, si dhe parking për vetura. Ajo është e vendosur mbi plazhin e rërës Tiny (900m larg nga plazhi). Shtëpia mund të lëshohet e plotë dhe çdo apartament mund të ndahet veçmas.

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 900m

Në dyqan: 500m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+ 382 67 807013

Emri i pronarit

Boro Djedovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën