RENT A CAR

Apartamente në Perazic Dol

Reževići, Perazića Do, Montenegro

Numri i pyetjeve: 1492 Vizita: 84626

Numri i pyetjeve: 1492 Vizita: 84626

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente të rehatshme 3.0 me dy dhoma gjumi të ndara dhe një dhomë të madhe të jetesës, ku është e mundur të përdoren sofas për strehim për 1-2 persona, kuzhinë, banjo. Nga dhomen e ndjenjes, ju mund të shkoni në tarracë ose kopsht me pamje nga deti. Apartamente janë të pajisura plotësisht për një qëndrim të këndshëm të familjeve ose grupeve të njerëzve me shtretër, sanduiçe (me përjashtim të plazhit) me muzikë, Internet, TV, DVD, në cadra dhe tavolina për të shijuar vaktin me pamje të bukur të detit. Parkimi ose garazhi është falas për qira. Në kopshtin / oborrin ka një vuaj me pajisje të plotë. Plaza ka një total prej tre, ndërsa në më të madh ju keni një bar plazhi me specialitete të detit. Qyteti është shumë i qetë dhe ka gjithmonë një vend të lirë në plazhe. Nëse jeni turma e shqetësuar, qyteti i Petrovac në det është 3 km dhe Budva është 15 km larg.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në plazh: 75m

Në dyqan: 70m

Në restorant: 75m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381 655153522

Emri i pronarit

Vladan Milosavljevic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradhëni është i pakthyeshëm kur anullohet

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën