RENT A CAR

Etno shtëpi - Rezevici

Reževići, Rezevici(kod Manastira), Budva

Numri i pyetjeve: 405 Vizita: 84317

Numri i pyetjeve: 405 Vizita: 84317

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

I marr me qira një apartament prej 60m2, apartament përbëhet nga një dhomë që jetojnë me një TV, një pjesë e saj është një dhomë ngrënie me një kuzhinë moderne të pajisur (sobë frigorifer, furrë, aspirator), dhomë me krevat dhe banjo frëngjisht (ka të gjitha makinat) plus plus dhomë dyshe.

Apartamenti ka dy tarraca, njëra përballë detit dhe tjetra në anën veriore, ku hije është e këndshme gjatë gjithë ditës. Apartamenti ka hyrjen e saj të veçantë dhe intimitetin e plotë.

Apartamentet lëshohen në muajt e verës për një çmim ditor prej 50 euro.

Apartamenti lëshohet për një periudhë më të gjatë dhe çmimi është i negociueshëm. Shtëpia ku përmendet apartamenti ndodhet në fshatin Katun-Rezevici dhe është përballë detit, dhe rreth 300 metra larg nga deti është linja ajrore.

Ndodhet në rrugën midis Budva dhe Petrovac në det në afërsi të Manastirit Rezevici.

Largësia nga Budva është 12 km, dhe nga Petrovac në det 4 km. Plazhi më i afërt është Perazica dhe është më pak se 1 km larg, atëherë plazh i bukur Trobni helikopter, i cili është rreth 1.5 km larg.

Në frontin e shtëpisë është dhënë parkimi në hije natyrore të palmave. Në familje jeton një familje me katër anëtarë, babai është një furnizues privat dhe restoranti 'Oaza' në Petrovac, nëna punon në administratën në Budva, fëmijët janë një 12 vjeç dhe një vajzë prej 10 vjetësh.

Shtëpia është e vendosur në zonën ku mblidhen erërat e mira detare dhe malore, të cilat veçanërisht ndikojnë pozitivisht në organet e frymëmarrjes. Afërsia e Budvës dhe Petrovës mundëson punën e natës. Paqja dhe qetësia e Rezevicit, të cilat janë larg nga turma e qytetit, ofrojnë një pushim të plotë. Nëse doni një festë për shpirtin dhe trupin, vini në këtë vend hyjnor.

Kontakt tel: Dushka 067834120 - fiks 033 461771, duskap31@gmail.com

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 4000m

Në plazh: 500m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 250m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

067288854

Emri i pronarit

tomislav perazic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën