RENT A CAR

Apartamente MARIJA

Risan, Stara slanica bb

Numri i pyetjeve: 816 Vizita: 33763

Numri i pyetjeve: 816 Vizita: 33763

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Marija janë të vendosura vetëm jashtë bregdetit, vetëm 10 metra nga plazhi dhe 200 metra nga qendra e Ngjallur. Në ambient të përshtatur me arkitekturën unike të Boka Kotorska, "Marija" ofron dhoma dhe apartamente të dekoruara në mënyrë elegante, me një pamje unike të Gjirit të Kretës. Të gjitha apartamentet dhe dhomat kanë ajer te kondicionuar, TV kabllor, internet wireless, mini kuzhine (dhe pjatalarëse), ballkon dhe mobilje. 200 metra nga objekti ka furra, supermarket dhe restorante. Me kërkesë të mysafirit, ne mund të sigurojmë parkim falas pranë objektit. Qyteti historik i Perastit është vetëm disa kilometra larg, ndërsa Kotor është 15 km larg. Stacioni i autobusit është vetëm disa metra larg, aeroporti i Tivat është 20 km larg, dhe aeroporti në Dubrovnik është 57 km. Pajisje standarde: Air conditioning, LCD TV kabllor, WiFi falas është në dispozicion në të gjitha dhomat, mini bar, ibrik, mini kuzhine me pjatalarëse, banjo me dush dhe tharëse flokësh, ballkon me mobilje tapiceri, veshjet, tavolinë hekuri dhe hekurosje, tualetin, pantofla, peshqir, liri.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 257 387

Emri i pronarit

Apartmani Marija

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën