RENT A CAR

Forte Rose

Rose, Obala

Numri i pyetjeve: 674 Vizita: 85120

Numri i pyetjeve: 674 Vizita: 85120

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne ofrojmë dy lloje të objekteve të akomodimit. Nëse dëshironi të kaloni pushimet tuaja në bungalot të rrethuar nga një faunë dhe tavernë të ndryshme, ku mund të shijoni kuzhinën tradicionale bregdetare dhe një sezon të shkëlqyer verë, ky strehim është ideale për ju. Ne ofrojmë bungalot të dyfishtë, krevate dopjo me krevat shtesë, LCD TV, banjo private, pamje nga deti. Nëse jeni të vendosur për një stil më modern dhe luksoz, ne ofrojmë suita luksoze, me një tarracë të veçantë, e cila ofron pamje mahnitëse të detit. Apartamente janë të pajisura plotësisht, me LCD TV, internet falas, mini-bar, pamje nga deti.

Mëngjesi është i përfshirë në çmim. Në restorant me një tarracë të madhe, përveç kuzhinës tradicionale bregdetare, ne mund t'ju ofrojmë një shumëllojshmëri të pjatave tradicionale dhe atipike të cilësisë së lartë dhe një kohë verë cilësore, duke shikuar në horizontin blu. Për të gjithë mysafirët, të cilët librin mbi dy netë, ne ofrojmë një turne falas rreth Shpella Blue. Shpella Blue është një nga shpellat më të mëdha dhe më të bukura në Boka Kotorska. Ju do të mahniteni nga bukuria e saj. Përveç objekteve të përmendura dhe hotelierike, Forte Rose, për shkak të mjedisit të saj unik dhe specifik, ofron mundësinë e organizimit të dasmave kishtare. Nëse dëshironi që dasma të jetë moderne, me domethënien e saj historike, përbërjen e përsosur dhe bukurinë e paparë të natyrës, ky është një vend ideal për t'u ndalur në një gur të çmendur. Free Parking, qasje falas në internet, ajer te kondicionuar, banjo, LCD, shërbim në dhomë, mini-bar, restorant, bar të hapur, pamje nga deti, shërbimi i zgjimit, dhoma familjare, dhoma jo duhani, zona e duhanit, tharëse flokësh, shtretër, pirgje, peshkim, çiklizëm, zhytje, dalje në det, ushqim, bar, snack bar, mirëmbajtje ditore, .

distance: Plaza -10 m. Aeroporti Tivat - 20 km Kotor (Qytetin e Vjetër) - 24 km Herceg Novi (det) - 2.7 milje detare

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 2000m

Në dyqan: 50m

Online booking

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën