RENT A CAR

Akomodimi MERDOVIC

Sutomore, Haj Nehaj b.b. Sutomore

Numri i pyetjeve: 888 Vizita: 107257

Numri i pyetjeve: 888 Vizita: 107257

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne ofrojmë apartamente dhe dhoma me përdorim kuzhine. Shtëpia është e vendosur në mes të dy plazheve, Sutomore dhe Kanë. Ka hije natyrore dhe parking privat. Të gjitha dhomat janë të ajrit të kondicionuar, uji nuk ka ndalesë. Strehim ka një lidhje interneti pa tel.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 2000m

Në plazh: 2000m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 315 575

+381643510905

Emri i pronarit

Neda Merdovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën