RENT A CAR

Apartament Lux Stana Brceli

Sutomore, Cara Lazara bb

Numri i pyetjeve: 1157 Vizita: 54379

Numri i pyetjeve: 1157 Vizita: 54379

Shtoni në të preferuarat

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Mali i Zi, Sutomore, apartament Lux STANA BRCELI. Apartament i sapo pajisur me katër apartamente me një kuzhinë të pajisur plotësisht, banjo me dush, ajer te kondicionuar, TOTAL TV Serbia. Oborr i madh me tavolinë dhe mobilje kopsht. Vend parkimi (para apartamentit), mundësia e përdorimit të Barbecue. Nëse është e nevojshme organizojmë transferimin e mysafirëve në aeroport, stacion hekurudhor dhe autobusi dhe anasjelltas. Për shkak të pozitës së shtëpisë është ideale për një familje me fëmijë të vegjël (pa zhurmë, pa makina) Çmimi i apartamenteve në qershor dhe shtator është 20 euro në ditë. ************************************************** ******** Mali i Zi, Sutomore, apartament Lux STANA BRCELI. Apartament i ri i pajisur plotësisht 4 apartamente me kuzhinë të pajisur plotësisht, banjo, ajer te kondicionuar dhe mobilje. Vend parkimi (në hyrje të banesës), mundësia e përdorimit të BBQ. Nëse është e nevojshme, ne organizojmë transferimin e mysafirëve në aeroport, tren dhe stacion autobusi. Gjithashtu nga këto vende për ne. Shkaku i pozitës së shtëpisë, vendi është ideal për fëmijët e vegjël (pa zhurmë ose makina).

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 500m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0659269912

0659934349

Emri i pronarit

Zoran Jovanovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën