RENT A CAR

Apartamente Bimbor

Sutomore, Obala Ive Novakovica 89

Numri i pyetjeve: 8230 Vizita: 182562

Numri i pyetjeve: 8230 Vizita: 182562

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente dhe dhoma Bimbor janë të vendosura në shëtitoren kryesore në bregun e plazhit Sutomore. Vendndodhja e saj e bën të lehtë për të hyrë në të gjitha përmbajtjet që Sutomore ofron si një destinacion turistik. Shtëpia ka apartamente 3 + 2, dhoma dyshe, trefishtë dhe katërfishtë. Disa dhoma kanë një aneks kuzhine, dhe disa kanë mundësinë e përdorimit të një kuzhine të përbashkët. Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe kanë një banjo, frigorifer, TV, WiFi internet. Brenda shtëpisë ka një tarracë të madhe me pamje nga deti dhe shëtitorja, e cila është në dispozicion për mysafirët tanë për pushim dhe rekreacion. Në bodrumin sipër plazhit gjendet një kafene Tine.

Lexo më shumë

Vend

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267518801

+382 30 373 156

Emri i pronarit

Dragan Djermanovic

Web site: www.apartmani-bimbor.com


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën