RENT A CAR

Apartamente Brezanin

Sutomore, 103 Cara Lazara, Sutomore, Montenegro

Numri i pyetjeve: 256 Vizita: 9356

Numri i pyetjeve: 256 Vizita: 9356

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Brežanin është e vendosur në Sutomore dhe ofron strehim me TV të sheshtë dhe një kuzhinë. Guests kanë WiFi të lirë.

Disa njësi kanë një tarracë dhe / ose një ballkon.

Oferta e banesës përfshin një shërbim të makinave me qira.

Budva ndodhet në 31 km, dhe Podgoricë në 45 km nga objekti akomodues Apartamente Brežanin. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Podgoricës, 38 km larg.

Kjo ndërtesë gjithashtu ka një nga vendet më të mira në qytetin e Sutomore!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269533802

Emri i pronarit

Apartmani Brezanin

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën