RENT A CAR

Apartamente Giardino

Sutomore, Zelen

Numri i pyetjeve: 1560 Vizita: 52305

Numri i pyetjeve: 1560 Vizita: 52305

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

APARTAMENTET GIARDINO SUTOMORE

Giardino - apartamente studio Sutomore, në afërsi të detit dhe plazhit, me çmime të mira dhe pajisje të plotë ekskluzive (pamje nga deti, ajer te kondicionuar, TV satelitor, WiFi)

Ne ofrojmë një apartament luksoz dhe katër apartamente studio : dy dhoma dyshe dhe dy katër dhoma krevat.

 • Apartamenti Lux eshte 100m2, perbehet nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine (te pajisur plotesisht), dy banjo, tarracë të madhe me pamje nga deti. Ajo ka 6 shtretër me mundësinë e përdorimit shtesë të një krevat shtesë.
 • Apartamente me dy shtretër përbëhen nga: dhoma, kuzhinë të veçantë (të pajisur plotësisht: frigorifer, furrë me mikrovalë, pjata, ushqim), banjo të veçantë (dush) dhe tarracë me pamje nga deti.
 • Apartamente studio me katër shtretër përbëhen nga: dy dhoma, kuzhinë të veçantë (të pajisur plotësisht: frigorifer, sobë, furrë me mikrovalë, enë, kasafortë), banjo të veçantë (në një apartament ka një dush, një banjë tjetër dhe lavatriçe) pamje nga deti.
 • Të gjitha apartamentet studio kanë hyrje të veçanta.
 • Madhësia e apartamenteve në studio është 25m² deri 55sqm.
 • Largësia nga deti është 50 metra.
 • Për mysafirët kemi një vend parkimi.
 • Të gjitha apartamentet studio kanë ajër të kondicionuar, TV satelitor, WiFi.
 • Ekziston mundësia e shtimit të një shtrati shtesë. Çmimi i krevatit shtesë është 7 € për natën në sezonin para dhe pas dhe 10 € në sezon.
 • Çmimet e akomodimit për apartament studio për natën me të përfshirë tatimin e qëndrimit janë si më poshtë:

Apartament Lux Vansezona ........................ ... 95 €

Sezoni kryesor (01.07.-31.08.) ... 120 €

Apartamente dy studio: Vansezona ........................ ... 25 €

Sezoni kryesor (01.07.-31.08.) ... 35 €

Apartamente studio me katër shtretër: Vansezona ........................... 45 €

Sezoni kryesor (01.07.-31.08.) ... .60 €

 • Gjuhët për komunikim: serbisht, anglisht,
 • Për një qëndrim prej 3 ditësh dhe më të shkurtër, në periudhën e sezonit kryesor, çmimi i akomodimit rritet me 20%.

CHECK-IN: akomodimi është në dispozicion pas 14 ° hKONTROLL: Është e nevojshme të largohet nga strehimi deri në 11 ° h

adresa:

Slobodanka Lekic Tel: +382 (0) 30 307 040;

Zelen bb Mob: +382 (0) 69 407 988; WhatsApp

85 355 Sutomore Mob: +382 (0) 67 207 988; viber

Mali i Zi Email: giardino.sutomore@gmail.com ; distance@t-com.me

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 30 307 040

+38269407988

Emri i pronarit

Slobodanka Lekic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën