RENT A CAR

Apartamente Luna

Sutomore, Stari Mlin, Ulica Zelen, Sutomore, Montenegro

Numri i pyetjeve: 383 Vizita: 8199

Numri i pyetjeve: 383 Vizita: 8199

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartamente Luna janë të vendosura vetëm 70 metra nga plazhi dhe setalists, në një pjesë të qetë të Sutomore. Ata janë apartamente studio 38m2, të cilat përmbajnë krevat frëngjisht, aneks kuzhine të pajisur plotësisht, banjo private, zonë tapiceri me mobilje, TV, ajer te kondicionuar dhe internet falas. Gjithashtu, të gjitha apartamentet kanë tarraca me pamje në det dhe parkim falas. \

Apartamente Studio kanë një kapacitet maksimal prej 4 personash.

Mirë se vini!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 70m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 70m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267676922

Emri i pronarit

Jelena Boskovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 50%

Paradhëni është i pakthyeshëm kur anullohet

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën