RENT A CAR

Apartamente Montemare

Sutomore, Apartmani Montemare, 57 Ulica Zelen, Brca, Montenegro

Numri i pyetjeve: 662 Vizita: 14819

Numri i pyetjeve: 662 Vizita: 14819

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne jemi të vendosur në fillim të plazhit Sutomore në Hotel "Deti i Jugut".

Ne ofrojmë apartamente dhe dhoma me banjo e tyre dhe përdorimin e kuzhinës.

Strehim jonë është ideale për familjet me fëmijë të vegjël. Një oborr i madh i rrethuar me hije natyrore dhe mjaft hapësirë për të luajtur, dhe vetëm 50 metra larg plazhit e bën idealin me një pushim familjar.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267803102

Emri i pronarit

Nikola Zivkovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradhëni është i pakthyeshëm kur anullohet

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën