RENT A CAR

Apartamente NIKOLA

Sutomore, Mirošica 2, Kosovska

Numri i pyetjeve: 818 Vizita: 40277

Numri i pyetjeve: 818 Vizita: 40277

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Ne jemi të vendosur në cep të rrugës Kosovska dhe në rrugën Cara Lazara në qendrën më të gjerë të Sutomore. Ne kemi apartamente të reja dyfishtë dhe trefishtë me TV, ajer te kondicionuar, internet dhe banjo të reja. Parkimi ofrohet. Apartamente janë të vendosura në një zonë të qetë të Sutomore. Në frontin e shtëpisë ka një kopsht me shumë gjelbërim, ideale për relaksim dhe relaksim. Për vite, ne kemi mysafirë të përhershëm të të gjitha gjeneratave! Bëhu pjesë e historisë sonë! Mirë se vini!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 700m

Në plazh: 700m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381643344655 viber

+38267511480

fb : sutomore nikolas

Emri i pronarit

Slobodan Stanković

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën