RENT A CAR

Apartamente Pericic

Sutomore

Numri i pyetjeve: 3198 Vizita: 107541

Numri i pyetjeve: 3198 Vizita: 107541

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Marrja me qira e dhomave dhe apartamenteve në Sutomore, pranë plazhit, nuk ka ngjitje që do të thotë se është e drejtë nga deti, ajer te kondicionuar, tv, ndërtime të reja, parkim të siguruar. Çmimi Preseason Çmimi i muajit qershor Çmimi i krevatit në dhomë 5 euro në apartament 6 euro jashtë sezonit pas 10 shtatorit 4 euro në dhoma apartamente 5 euro shtretër Apartamenti kategorizohet ndryshe nga dhoma me dy, tre dhe katër shtretër ... në apartamente të reja dhe të pajisura plotësisht që posedojnë një dhomë me një numër të caktuar të shtretërve 2, 3, 4 dhe më shumë , të cilat kanë një dhomë të veçantë ngrënie, kuzhinë, banjo, tarracë vet, ajer te kondicionuar, tv ...

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 400m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68720729

+38269474882

Emri i pronarit

Apartmani Pericic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën