RENT A CAR

Apartamente Villa Jagoda

Sutomore, ul. Zelen b.b.

Numri i pyetjeve: 1424 Vizita: 35176

Numri i pyetjeve: 1424 Vizita: 35176

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Vetëm 150 metra nga deti, në një mjedis të këndshëm dhe mjedis modern, Apartamente "Villa Jagoda" ju ofron një mundësi të shkëlqyer për një pushim. Çdo dhomë ka dy dhoma gjumi, një krevat dopio, një dhomë që jetojnë me një divan të madh, një kuzhinë, një dhomë ngrënie dhe një banjo. Ne gjithashtu mund t'ju ofrojmë trefishtë (krevat dopio dhe të vetme) dhe dyfishtë (krevat mollë) aprtman-studio, secila me banjo e vet dhe aneks kuzhine e saj. Të gjitha apartamentet kanë ajer te kondicionuar, internet, TV. Ne ju ofrojmë transferim nga Aeroporti i Tivarit dhe Podgoricës, si dhe në të gjithë Malin e Zi. Ne shpresojmë që ju do të vini me ne. Vuk dhe Olga.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimitVend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 150m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269139345

Emri i pronarit

Vuk Stojanović


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 10%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën