RENT A CAR

Apartamente Zunjic

Sutomore, gorelac 123

Numri i pyetjeve: 3145 Vizita: 149614

Numri i pyetjeve: 3145 Vizita: 149614

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Me qira apartamente dyshe, treshe, katërfish dhe pesë-krevate (dy dhoma) në Sutomore. Shtëpia është e vendosur në fshatin Gorelac në 350 m nga stacioni i autobusit dhe trenit. Shtëpia ofron pamje të shkëlqyera të detit. Të gjitha apartamentet kanë mini kuzhinë, banjo, tarracë, ajer te kondicionuar dhe TV LCD me TV total. Interneti dhe parkimi janë falas. Nëse mbërrini me tren ose autobus, transporti nga stacioni është i organizuar dhe pa pagesë. Shtëpia është e pajisur me alarm dhe mbikëqyrje video. Mimet për apartamente variojnë nga 15e në 50e në ditë. Fotografitë e apartamentit dhe disa informacione më të hollësishme mund t'ju dërgohen përmes vibe ose email.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 800m

Në dyqan: 250m

Në restorant: 400m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269722277

+382030373001

Emri i pronarit

Vladimir Zunjic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën