RENT A CAR

Apartamente dhe dhoma Folic

Sutomore

Numri i pyetjeve: 1635 Vizita: 78047

Numri i pyetjeve: 1635 Vizita: 78047

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne ofrojmë dhoma dhe apartamente katër shtresash me tre shtretër, të cilat kanë: - tarracë e gjërë - një kuzhinë me një lavaman, një pjatalarëse, një sobë dhe një frigorifer - Klimu - TV satelitor - Parking - InternetApartamente janë të rehatshme, dhe janë të vendosura 800 metra nga deti. Shtëpia është e vendosur 250 metra nga stacioni kryesor i autobusëve, dhe dyqanet dhe tregjet më të mëdha. Ato janë të vendosura nën rrugën kryesore në një pjesë të qetë të qytetit. Çmimi i banesës është në listën e sezonit - 25 euro për trefishtë dhe 35 euro për një apartament me katër shtretër. Pra, për një person nga 6 në 10 euro, në varësi të periudhës.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 800m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 580 400

Emri i pronarit

Dejan Folic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën