RENT A CAR

Shtëpi për pushime J & S

Sutomore, Cara Lazara bb

Numri i pyetjeve: 2745 Vizita: 103702

Numri i pyetjeve: 2745 Vizita: 103702

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Shtëpia ndodhet 10 minuta më këmbë në plazhin e qytetit, rrethuar me pisha dhe në afërsi të tregut, ambulancës dhe postës, e cila u lejon gjallë qasje të lehtë në të gjitha objektet e nevojshme.

Akomodimi ynë ofron apartamente të dyfishtë dhe trefishtë në studio dhe apartamente me katër shtretër.

Strehim i këndshëm është i pajisur me:

• Banjo

• Kuzhinë e pajisur plotësisht

• Kondicioner

• Parkim i sigurt për makinën tuaj

• Tarraca me mobilje te shtruar

• Furnizimi gjithë ditës i ujit të nxehtë dhe të ftohtë

Ne shpresojmë që ne do të justifikojmë besimin që na është treguar nga ana e ngrohtësisë dhe mikpritjes sonë.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 500m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 150m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

00 382 30374154

00 381 642923719

00 381642888116

Emri i pronarit

Danilo - Jula - Aleksandra Jovanović

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën