RENT A CAR

Todorovic Sutomore Apartamente

Sutomore, 70 Cara Lazara, Sutomore, Montenegro

Numri i pyetjeve: 0 Vizita: 2580

Numri i pyetjeve: 0 Vizita: 2580

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamentet Todorovic është e vendosur 600 metra larg plazhit në pjesën më të bukur të Sutomore. Ne ofrojmë dhoma dyshe, treshe dhe katërfishtë dhe suita.Përreth ka një restorant, dyqan dhe furrë buke.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 700m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269741116

+491799730077

Emri i pronarit

Goran Todorovic

Dërgo kërkesën