RENT A CAR

Vila Markoviq 2

Sutomore

Numri i pyetjeve: 2519 Vizita: 81544

Numri i pyetjeve: 2519 Vizita: 81544

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Vila Markoviç 2 / kati i parë Vila Markoviq / ofron dy apartamente me dy dhoma gjumi për katër ose pesë të rritur, secila. Të dy kanë apartamente të pajisura plotësisht me kuzhina, dhoma gjumi, sallon, banjo dhe tarracë të gjerë, si dhe ajer te kondicionuar, TV kabllor dhe internet wireless. Apartamente janë të reja, të bollshme dhe të pajisura mirë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268 708 211

Emri i pronarit

Dijana Markovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën