RENT A CAR

Vila Tatiana

Sutomore

Numri i pyetjeve: 2064 Vizita: 62736

Numri i pyetjeve: 2064 Vizita: 62736

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Vila Tatjana ndodhet 350 metra nga plazhi, afër stacionit të hekurudhave dhe autobusëve, i përbërë nga 12 apartamente të pajisura modno, çdo apartament ka tarracën e vet, ajer te kondicionuar, TV plazma (antenë kabllore), Wi-Fi, gjithashtu brenda vilës dhe një pishinë. Mirë se vini!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 350m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

069333315

+38269333315

Emri i pronarit

Violeta Milic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën