RENT A CAR

Villa IZVOR

Sutomore, Obala Iva Novakovica b.b

Numri i pyetjeve: 9862 Vizita: 294417

Numri i pyetjeve: 9862 Vizita: 294417

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Villa "IZVOR" pranë Petrovac është e vendosur në qendër të Sutomorës në setalist pranë plazhit. Vilë ofron shërbime të akomodimit gjatë gjithë vitit. Ata kanë 9 dhoma dyshe dhe 3 dhoma me katër krevate. Çdo dhomë ka një tarracë me pamje nga deti, një TV, një frigorifer dhe një kondicioner. Vilë ka parkingun e vet. Brenda vilës është një restorant "IZVOR" i cili punon gjatë tërë vitit. Ne gjithashtu kemi një piceri, një dyqan tortë dhe një kopsht të madh veror me karakter sezonal. Largësia nga deti është 5 metra. Largësia nga stacioni i autobusit 200 metra. Largësia nga stacioni i trenit 100 metra. Ne ofrojmë mundësinë e vetëm strehimit, gjysmë bordit dhe bordit të plotë. Për grupet e organizuara dhe për akomodimin individual qëndrojnë më shumë ulje të mundshme në marrëveshje me pronarin. Ju gjithashtu mund të vizitoni faqen tonë.
Lexo më shumë

Vend

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 331 700

Emri i pronarit

Petrovic Aleksandar

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën